Velp 2 – T Pluumke 1

16-09 10:00 - 12:00
Gruttostraat 14 Velp
Address: De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 1).

Related upcoming events

  • 18-11 10:00 - 18-11 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 7).

  • 18-11 10:00 - 18-11 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 7).

  • 18-11 10:00 - 18-11 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 6).

  • 02-12 13:00 - 02-12 15:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 8).

  • 02-12 10:00 - 02-12 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 7).

  • 02-12 09:30 - 02-12 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 8).

  • 02-12 10:00 - 02-12 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 8).

  • 09-12 11:00 - 09-12 13:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 9).

     

  • 09-12 11:00 - 09-12 13:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 8).

  • 09-12 10:00 - 09-12 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 9).

  • 09-12 10:00 - 09-12 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 9).

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 10).

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 10).

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 9).

     

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 10).

  • 12-01 14:30 - 12-01 17:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 11).

  • 13-01 10:00 - 13-01 13:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 11).

  • 13-01 09:30 - 13-01 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 11).

  • 13-01 09:30 - 13-01 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 10).

  • 20-01 09:30 - 20-01 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 12).

  • 20-01 09:30 - 20-01 12:30

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 12).

  • 20-01 09:30 - 20-01 12:30

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 12).

     

  • 26-01 12:15 - 26-01 15:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 13).

     

  • 27-01 09:30 - 27-01 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 13).

     

  • 27-01 12:30 - 27-01 15:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 11).

  • 27-01 09:30 - 27-01 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 13).

     

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (laatste competitieronde 14).

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (laatste competitieronde 14).

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (laatste competitieronde 14).

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (laatste competitieronde 12).