BECA 2000 11 – Velp 2

30-09 09:30 - 12:00
De Malburcht, Arnhem
Address: Graslaan 97, 6833 CE Arnhem, Nederland

Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 3).

Related upcoming events

  • 23-09 10:00 - 23-09 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 2).

  • 23-09 10:00 - 23-09 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 2).

  • 23-09 10:00 - 23-09 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 2).

  • 23-09 10:00 - 23-09 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 2).

  • 29-09 14:00 - 29-09 16:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 3).

  • 30-09 11:00 - 30-09 14:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 3).

  • 30-09 10:00 - 30-09 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 3).

  • 07-10 10:00 - 07-10 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 4).

  • 07-10 10:00 - 07-10 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 4).

  • 07-10 10:00 - 07-10 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 4).

  • 07-10 10:00 - 07-10 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 4).

  • 03-11 13:00 - 03-11 16:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 5).

  • 04-11 14:00 - 04-11 16:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 5).

  • 04-11 09:30 - 04-11 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 5).

  • 04-11 10:00 - 04-11 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 5).

  • 11-11 09:30 - 11-11 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 6).

  • 11-11 09:30 - 11-11 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 6).

  • 11-11 09:30 - 11-11 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 6).

  • 18-11 10:00 - 18-11 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 7).

  • 18-11 10:00 - 18-11 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 7).

  • 18-11 10:00 - 18-11 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 6).

  • 02-12 13:00 - 02-12 15:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 8).

  • 02-12 10:00 - 02-12 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 8).

  • 02-12 10:00 - 02-12 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 7).

  • 02-12 09:30 - 02-12 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 8).

  • 09-12 11:00 - 09-12 13:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 8).

  • 09-12 11:00 - 09-12 13:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 9).

     

  • 09-12 10:00 - 09-12 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 9).

  • 09-12 10:00 - 09-12 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 9).

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 10).

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 10).

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 10).

  • 16-12 09:30 - 16-12 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 9).

     

  • 12-01 14:30 - 12-01 17:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 11).

  • 13-01 10:00 - 13-01 13:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 11).

  • 13-01 09:30 - 13-01 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 11).

  • 13-01 09:30 - 13-01 12:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 10).

  • 20-01 09:30 - 20-01 12:30

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 12).

     

  • 20-01 09:30 - 20-01 12:30

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 12).

  • 20-01 09:30 - 20-01 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 12).

  • 26-01 12:15 - 26-01 15:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (competitieronde 13).

     

  • 27-01 12:30 - 27-01 15:00

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (competitieronde 11).

  • 27-01 09:30 - 27-01 12:00

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 13).

     

  • 27-01 09:30 - 27-01 12:00

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 13).

     

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (laatste competitieronde 14).

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (laatste competitieronde 14).

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 - Afdeling 1 (laatste competitieronde 14).

  • 10-02 09:30 - 10-02 12:30

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd - Afdeling 3 (laatste competitieronde 12).