Activiteiten BC Velp

«
»
MaDiWoDoVrZaZo
 123
  • 09:00 -16:00
    03-01

    Jeugdbadminton-toernooi voor beginnende en onervaren spelers.

4
  • 17:00 -19:00
    04-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

56
78
  • 17:00 -19:00
    08-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

91011
  • 17:00 -19:00
    11-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

12
  • 14:30 -17:00
    12-01

    Heyendaalseweg 141, 6525 AJ Nijmegen, Nederland

    Heyendaalseweg 141, 6525 AJ Nijmegen, Nederland

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 11).

13
  • 09:30 -12:00
    13-01

    Graslaan 97, 6833 CE Arnhem, Nederland

    Graslaan 97, 6833 CE Arnhem, Nederland

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 11).

  • 09:30 -12:00
    13-01

    Sportcomplex De voorwaarts 450, Apeldoorn

    Sportcomplex De voorwaarts 450, Apeldoorn

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd – Afdeling 3 (competitieronde 10).

  • 10:00 -13:00
    13-01

    Albert Schweitzerlaan 10B, 3451 EC Utrecht, Nederland

    Albert Schweitzerlaan 10B, 3451 EC Utrecht, Nederland

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 – Afdeling 1 (competitieronde 11).

1415
  • 17:00 -19:00
    15-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

161718
  • 17:00 -19:00
    18-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

1920
  • 09:30 -12:30
    20-01

    IJsselsingel 7, 6991 ZP Rheden, Nederland

    IJsselsingel 7, 6991 ZP Rheden, Nederland

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 12).

  • 09:30 -12:30
    20-01

    IJsselsingel 7, 6991 ZP Rheden, Nederland

    IJsselsingel 7, 6991 ZP Rheden, Nederland

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 12).

     

  • 09:30 -12:30
    20-01

    IJsselsingel 7, 6991 ZP Rheden, Nederland

    IJsselsingel 7, 6991 ZP Rheden, Nederland

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 – Afdeling 1 (competitieronde 12).

2122
  • 17:00 -19:00
    22-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

232425
  • 17:00 -19:00
    25-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

26
  • 12:15 -15:00
    26-01

    Sportlaan 1, 3905 Veenendaal, Nederland

    Sportlaan 1, 3905 Veenendaal, Nederland

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 17 Mix 1-2 – Afdeling 1 (competitieronde 13).

     

27
  • 09:30 -12:00
    27-01

    Eltensestraat 4, 6922 JB Duiven, Nederland

    Eltensestraat 4, 6922 JB Duiven, Nederland

    Bondscompetitie 6e divisie afd. 5 (competitieronde 13).

     

  • 09:30 -12:00
    27-01

    Eltensestraat 4, 6922 JB Duiven, Nederland

    Eltensestraat 4, 6922 JB Duiven, Nederland

    Bondscompetitie 8e divisie afd. 9 (competitieronde 13).

     

  • 12:30 -15:00
    27-01

    Peppelensteeg 1, 6715 CV Ede, Nederland

    Peppelensteeg 1, 6715 CV Ede, Nederland

    Regiocompetitie NH/Centrum Onder 13 Gemengd – Afdeling 3 (competitieronde 11).

2829
  • 17:00 -19:00
    29-01

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    De Dumpel, Gruttostraat 14, 6883 CN Velp, Nederland

    No additional detail for this event.

3031